Տեխնիկական պայմաններ
- Լարման միջակայք `5.5V - 16V
- Առավելագույն ընթացիկ գնահատականը `30A
- Գործնական շարունակական հոսանք ՝ 14 Ա
- Ընթացիկ զգայական ելքը շարժիչի հոսքին համաչափ
- MOSFET դիմադրություն `19 մΩ (մեկ ոտքի համար)
- Առավելագույն PWM հաճախականությունը `20 կՀց
- Theերմային անջատում
- Ստորգետնյա և գերլարման անջատում
Քայլ 1: Նյութի պատրաստում
Այս ձեռնարկի համար մենք պահանջեցինք հետևյալ տարրերը.
1. VNH2SP30 Monster Motor մոդուլ (մեկ ալիք)
2. Arduino Uno տախտակ և USB
3. Պլաստիկ շարժակների շարժիչ
4. Li-Ion վերալիցքավորվող մարտկոց 7.4V 1200mAh
5. 2x Wire with Crocodile End Clip
Քայլ 2: Սարքաշարի միացում
Միացրեք VNH2SP30 Monster Motor Module (Single Channel) կապը Arduino Uno քորոցին:
5V> 5V